Haber

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi Branşında Çifte Şampiyonluk

Batman Gençlik ve Sporİl adına İl Müdürlüğü sporcularının katıldığı Anadolu Yıldızlar Ligi’nde masa tenisi branşında çifte şampiyonluk geldi.

Elazığ’da yapılan Anadolu Yıldızlar Yarı Final maçlarında Batman’ı temsil eden kız ve erkek takımları şampiyon oldu. Bireysel maçlarda bayanlarda Beyza Akdemir birinci oldu. Erkeklerde Tayyip Yusuf ikinci, Burak Bezenmiş üçüncü ve Ali Badra dördüncü oldu. Kız ve erkek grupları finale yükseldi.

“Türkiye finalinde şehrimizi temsil edeceğiz”

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Takım masa tenisi antrenörü Recep Bezenmiş, finalde de aynı başarıyı göstereceklerinden emin olduklarını söyledi. Bezenmiş, “Masa tenisi branşında tüm kategorilerde Batman’ı en iyi şekilde temsil ediyoruz. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Mehmet Şafii Özperk, Spor Şube Müdürümüz Burak Eren ve başarılarımızda emeği geçen, her zaman yanımızda olan herkese teşekkür ederiz. Maddi ve manevi olarak bizlerin yanındayız. Teşekkürler. Denizli’de yapılacak Türkiye finallerinde ilimizi temsil edeceğiz. Şampiyonaya erkekler ve bayanlar olarak katılacağız” dedi. – YARASA ADAM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu